Wznowienie zajęć fizjoterapeutycznych i Integracji Sensorycznej

Drodzy Rodzice

Informujemy, że od 4 maja 2020r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznaw Rykach wznawia prowadzenie zajęć fizjoterapeutycznych i Integracji Sensorycznej w ramach rządowego programu kompleksowego wsparcia rodzin „Za życiem”.

Nasi terapeuci będą kontaktować się telefonicznie z rodzicami dzieci objętych Programem w celu ustalenia terminu wizyty.

Z zajęć w ramach programu rządowego „Za życiem” mogą korzystać dzieci z Powiatu Ryckiego, zarówno niepełnosprawne, jak i zagrożone niepełnosprawnością,  do czasu rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Informacje na temat Programu znajdziecie Państwo w zakładce: program rządowy „Za życiem”. Zainteresowanych rodziców dzieci nie objętych Programem „Za życiem” prosimy o kontakt z Poradnią (tel. 81 865 26 40, mail:pppryki@op.pl).

Zachęcamy do zapoznania się z procedurą przeprowadzania zajęć fizjoterapeutycznych i Integracji Sensorycznej w naszej Poradni w okresie stanu epidemii COVID-19 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej (zakładka program rządowy „Za życiem”).

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rykach

Mirosława Brasławska-Haque