Sukcesy naszych podopiecznych w ogólnopolskim konkursie logopedycznym

Podopieczni Poradni po raz kolejny wzięli udział w logopedycznym konkursie plastycznym.  Tym razem był to XXXII Ogólnopolskim  Logopedycznym Konkursie Plastycznym:  „Wesołe mamy miny gdy głoskę rrr… ćwiczymy”.

Konkurs ten został zorganizowany przez Wydawnictwo Komlogo oraz Szkołę Podstawową nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery ul. Grottgera 22 w Warszawie. Jego celem było rozbudzenie twórczości plastycznej i wyobraźni uczniów, zwłaszcza tych z trudnościami w mówieniu oraz prezentacja ich umiejętności, możliwości  i zdolności plastycznych. W ramach konkursu na adres organizatora, należało nadesłać pracę plastyczną. Tematem przewodnim konkursu była najtrudniejsza z głosek – głoska r. Prace konkursowe, które zostały nagrodzone i docenione przez organizatorów wykonali:  Wiktor Krogulec oraz  Bartek Filipek. Obaj chłopcy zajęli wysokie II miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Udział w konkursie wzięli również uczniowe: Igor Kubala oraz Artur Ragan, którzy rownież wykonali piękne prace plastyczne. Ze wszystkich jesteśmy bardzo dumni.

Chłopcy wykazali się niezwykłą wyobraźnią, pomysłowością  i umiejętnościami plastycznymi. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom z podziękowaniami za udział w konkursie, a wyróżnieni chłopcy nagrody rzeczowe. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie.

Zapraszamy do obejrzenia prac dzieci w naszej Galerii.